| MariaMarty a întrebat:

Ieri dupa ce fusesem la ziua unei prietene de-a mea,(unde bausem putin). ei bine am fost cu alta prietena acasa la un baiat(cu care avusesem o relatie de cateva zile anul trecut) ..asa si mie imi cam placea de baiatu ala si acum ..asa si prietena mea a plecat acasa...eu am vrut sa o conduc si sa plec odata cu ea, dar baiatu n-a vrut sa ma lase..si pan la urma l-am convins sa ma lase sa merg, dar mi-a luat aparatu foto, ca sa fie sigur ca ma intorc..asa si dupa ce vin, mai vorbim una alta si incepe sa ma sarute, dupa care isi baga mana la sutien, iar eu fiind mai pudica nu prea am vrut..insa pan la urma am cedat. dupa care il desface..si incepe sa ma pipaie ..eu ma feream dar, iar am cedat..asa si dupa, luati de val imi baga mana in pantaloni. timp in care eu ii prind mana..si-i zic nu. dupa care el mi-a zis ca nu se intampla nimic, sa am incredere in el ca vrea doar sa ma faca sa ma obisnuesc.i-am zis inca o data nu, dar pan la urma, la insistentele lui am cedat..si uite asa a ajuns sa-si bage degetul in vaginul meu..chiar adanc..si ce pot sa spun..adevarul e ca ma simteam minunat..mai ales ca era prima oara cand fac asa ceva...dar ma simt nasol pentru ca am cedat prea repede..si acu sincer nu stiu ce parere are despre mine, adica a obtinut cam multe din prima..si-mi pare rau (aa si mentionez ca am 17 ani fara o luna si ca sunt virgina..si n-am mai ajuns asa departe pana acu) ..deci baiatu daca a obtinut asa usor aproape totul(la penetrare nu s-a ajuns), ei bine, presupun ca se va face ca ploua si nu va mai da nici un semn de viata, nu? sad

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te feresti de el, din moment ce i-ai cedat atat de usor.
Nu cred ca o sa se lase pana nu obtine tot.
Nu mi se pare normal ca o domnisoara de varsta ta sa consume alcool! Vezi si tu care sunt consecintele...

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai vrea tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista reguli in astfel de situatii. Depinde de tine, de el, de natura relatiei. Si daca te va cauta, poate te va cauta ca sa termine ce a inceput si nu pentru ca te place. Sau, poate va veti indragosti cu timpul.

Ca sa poti intelege relatiile pe care le ai iti trebuie experienta. Ca sa castigi experienta vei avea nevoie de relatii. Dupa cum vezi, e imposibil sa nu calci stramb, mai ales la inceput.

| 141414 a răspuns:

Sau te va cauta pana vei ceda de tot si daca ii place si dupa