| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incepem: Acum 2 zile eu cu inca un coleg n-am mai mers la ore, stateam in parcul scolii cu inca o fata!
Ne-am cam plctisit si am intrat intr-o cladire mai veche a scolii.Eu cum nu mai fusesem si nu stiam locul m-am dus dupa ei, am tot mers prin 3 camere pana am ajuns la o canapea! Eu glumetz cum sunt am zis deci cine incepe primul, 15 min fiecare tot prin rotatie!laughing
Ne-am asezat si am vorbit! Eu plictisinduma sa ma uit catre ei am plecat! Am dat mana cu baiatu si pe fata m-am gandit sa o pup pe obraz(ca un vacaler ce sunt)! Ea, cand m-am apropiat sa o pup, s-a intors si m-a sarutat pe buze, l-a inceput nu am reactionat dupa 3 sec m-am dat pe spate repede 2 pasilaughing!
A doua zi am mers cu clasa si cu ea la un strand! Acolo iarasi m-a sarutat O_o!

Problema este ca eu am prietena si nu-mi cam place de "asta", arata bine dar nu-mi place ce gandire are!
Cum sa-i spun ca nu vrea o relatie cu ea(chiar daca ea imi ofera tot tacamul) mai ales fiindca ea nu poate sta doar pe perioada veri in Romania?!?

Răspuns Câştigător
| d0uble a răspuns:

Am un sfat:Trebuie sa alegi o fata. Daca prietena ta ar afla ca te-ai sarutat cu alta fata te-ar parasi 99%.Dar mai ai si a 2 vatianta: Daca simti ca o placi pe celalta mai mult nu ai ce face.Nu poti sta cu o fata stiind ca iti mai place de una...E alegerea ta ..Eu zic sa ramai cu prietena actula deoarece formati deja un cuplu si ea poate sta cu tine pe tot parcursul anului.Gandestete bine!

14 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Ii spui pur si simplu..de ce oamenii nu mai comunica? laughing

| 5123fsda a răspuns:

laughing Multumesc asa o sa fachappy

| zăGhost a răspuns:

rolling on the floor)) Serios?!
Nu te mai lasi sarutat si esti mai sec cu ea, iar din cand in cand o poti aduce pe prietena ta in discutie.

| schmoll a răspuns:

I spui in fata, asta este, esti frumoasa fetito, dar ai gandire de mamiferlaughingsi gata

| LIVIU1992 a răspuns (pentru schmoll):

Mda, "gandire de mamifer", buna asta. Totusi am o nelamurie: Tu ce naiba esti? Pasare? Reptila? Peste?

| schmoll a răspuns (pentru LIVIU1992):

Amfibianlaughing)

| LIVIU1992 a răspuns (pentru schmoll):

Se vede laughing

| schmoll a răspuns (pentru LIVIU1992):

Era o gluma, fara jigniri psihice, ca nu ne cunoastem..nu sti ce am eu in cap, si nici eu ce ai tu, poate esti geniuhappypeace and love

| Uratul01 a răspuns:

Trage-i-o o data la tipa asta cu gandire naspa si te intorci la pretenata, nu fi porc

| Daniella_4731 a răspuns:

Ceaw

| Daniella_4731 a răspuns:

Imi dai id-u tau sa vb pe mess? n

| Above a răspuns:

Ii spui frumos nu`s de tine dragoste am pe altcineva cu "toata tigla pe casa" nu ca tine mentalitate de maimuta ce vezi in filme faci si tulaughing)