| rebeccaaaa a întrebat:

Ieri m-am masturbat si parca ma simteam udă înăuntru si voiam să zbier cumva, voiam tot mai tare, tot mai taree si cand am vrut sa gat parcă mă ținea ceva sa mai continui. Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu te-ai simtit super satisfacuta, probabil ca ai ajuns sa ai orgasme multiple, in cascada. Sanatate!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Ca erai in culmea placeri si nu voiai sa te comori printre noi muritori de rand. laughing

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Asta-i buna laughing).

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Inseamna ca erai posedata

| rebeccaaaa explică:

Mdea,cu siguranță laughing)) bună glumă laughing)