| iuiiiii a întrebat:

Bună seara, TPU. Ieri m-am masturbat pe clitoris, iar în timp ce făceam asta au început să îmi tremure picioarele și să mă mișc încontinuu fără a mă putea controla. Dacă luam mâna, iar apoi voiam să mă ating iar, simțeam de parcă m-ar gâdila și corpul mi se trăgea singur înapoi. poate e cam aiurea, dar nu am reușit să găsesc nimic pe internet despre asta. Știe cineva de ce?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că ai avut orgasm. Și acesta se manifestă relativ diferit la fiecare femeie în parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erai prea excitata. Ai avut un orgasm pe cinste.

| MULLER96 a răspuns:

Des te masturbezi pe clitoris?

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Erai foarte excitata! Corpul era mult prea excitat si avea reactii ciudate de exemplu tremuratul. Nu e nimic anormal...

| Gamer0906 a răspuns:

Buna! Cati ani ai? Ai insta?

| iuiiiii explică:

Mulțumesc!