| ButterflyButterfly a întrebat:

Ieri mi-am facut skype. Azi m-au sunat niste prieteni la microfon pe skype. Ei nu ma auzeau, dar eu da. Am incercat sa setez de la "audio settings", insa degeaba. Am verificat daca microfonul este conectat, si. da este. Microfonul meu nu e stricat Nu are nici o problema. E totul ok. Cand vorbesc pe mess cu cineva la microfon merge.Chiar si sunetul calculatorului este in regula, este setat bine. Ce sa fac ca sa pot vorbi si eu la microfon pe skype? funda+vot. multumesc anticipat! kiss [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

Verifica setarile de la microfon, skype de obicei le modifica...mi s-a intamplat cu web-ul, cauta la setari in skype! Succes

2 răspunsuri:
| Palpatine a răspuns:

Reinstall,daca nici asa, atunci problema poate sa fie si de la ei.

| danyshatAT a răspuns:

Dai un restart la pchappy