| Claudian_Prusac_1999 a întrebat:

am o problema la skype. Mi-am luat un microfon nou si se aude foarte bine dar problema este ca cealalta persoana cu care vorbesc se aude in ecou. nu stiu dc. Cand ma uit la un clip, ascult o melodie el aude tot ce vorbeste ala in clip sau mai stiu eu in joc. unde trebuie sa umblu? am microfonul separat de casti. si l-am luat acum 2 zile. ieri nu am avut o problema dar dupa am unblat putin in setari audio sa fac cand filmez cu fraps bandicam sa se auda si sunetul din joc. si cred ca am stricat pe acolo pe unde. VA ROG AJUTATI-MA

2 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Instalezi realtek il deschizi apoi bifezi noise supression si ce mai scrie pe acolo pana se aude bine

| anonymdeanonym a răspuns:

Sal cred ca ai nevoie de ceva upande pentru microfon. cauta si tu pe net