| qwert_6126 a întrebat:

Prietenul meu stie mereu cum sa ma atinga, sa ma faca sa ma simt bine, ma saruta senzual pe gura, pe gat. Imi da o senzatie minunata.Ma face sa ma simt foarte bine.Eu ce fel de miscari ar trebui sa fac, cum si unde ar trebui sa il ating ca sa simta si el placere? Le place baietilor sa fie sarutati pe gat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mangaie-l pe cap atingel pe fund pe spate si saruta-l pe gat.

| aliybella a răspuns:

Dap le place, si dupa ureche, si sa te joci cu lobul urechii, sa-l iei de ceafa si sa-l saruti, sa te uiti la el senzual. Sa-l mangai pe abdomen, pe pectorali, sa te joci cu degetele pe spatele lui, in zona soldurilor. Sa-l saruti sexy, sa-l musti de buze incet, sa te joci suav cu buzele lui happy

| Anablondyi a răspuns:

Aliybella are dreptatewinking la ureche laughingda acolo se excita rau de totlaughing

| SweetySweet a răspuns:

Tot ce iti trece prin cap, trebuie sa iti treaca ceva :]

| Gabytza_7371 a răspuns:

Dabatting eyelashes cred ca ar trebui sa-l saruti p gat,sa-l mangai p spate, sa-ti treci mana prin parul lui, sa-l atingi asa cu miscari fine in timp ce el face acelaji lucruhappy