| lizzy a întrebat:

Ieri s-a intamplat.
Ieri dimineata, cand eram pe mess, dupa ce am vorbit putin, m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, l-am intrebat de ce, unde el a spus ca nu ar putea sa-mi raspunda, appoi i-am zis ca nu vreau.
Nu mi-a mai dat nici buzz, iar eu nu stiu cum sa ma comport azi la scoala, pentru ca el ieri a fost plecat la niste rude si n-a puttut sa vina, nici vineri n-a venit. Am facut bine ce-am facut, doar ca nu stiu cum se simte el, e greu.
==Referitor la ultima intrebare.==

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de cât timp sunteţi împreună... cât sunteţi de apropiaţi, etc.
Şi totuşi, tu de ce nu ai vrea să te muţi cu el?

| nicol20 a răspuns:

Ai procedat foarte bine daca te iubeste va cauta si alte modalitati de a se apropia de tine.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea sa fim impreuna...