| PapushaBruneta a întrebat:

Ieri verisoara mea a venit la mine si si-a schimbat OB-ul la mine. Apoi l-a lasat in baie langa perete (nu stiu daca intentionat sau l-a uitat) apoi tatal meu a venit de la lucru si l-a vazut si a crezut ca eu. S-a suparat rau pe mine si i-a spus mamei. Mama, cum barfeste mereu cu prietenele ei, le-a zis ce "am facut" (de fapt nu eu ci verisoara mea care nici acum nu vrea sa recunoasca), si o prietena de-a mamei mele care are un baiat cu mine in liceu a auzit si le-a zis tuturor din liceu. Si toate fetele si baietii ma barfesc. O urasc pe verisoara mea. Ce sa fac acum? Nu vrea sa recunoasca oricat m-as chinui sa o fac sa cedeze. Ma simt acum ca o idioata sad Pls HELP :*

11 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce bine era pe timpuri,cand fetele foloseau vata, originala, sanatoasa.din bumbac 100%. Acum,de cand cu prostiile astea, facaturi scumpe, de facut mari afaceri pentru altii.fetele.nu stiu pe unde si le mai pun.Nu m-ar mira, ca in viitor sa le puna(verisoara ta). prin bucatarie.E o mare lene.peste tot.la tanara generatie. Si nu mai exista nici "onoare". Provoac-o la duel.ca altfel nu va ceda.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Doamne ce parinti ai si tu...tre` sa zica la tot cartierulstraight face
in primul rand nu mai vorbi cu verisoara ta daca e atat de iresponsabila iar pe ceilalalti lasa-i sa barfeasca, oricum tu stii care e adevarul.

Sau mai poti sa o iei pe mama ta si sa mergeti la ginecolog ca sa vada ca nu tu ai fost vinovata.

| didiDia a răspuns:

Ce parinti barfitori mai poti avea, te compatimesc.

| Ciresikaaa a răspuns:

Pai spune-le ca tu nu ai facut asa ceva si nici nu ti-a trecut prin cap sa-ti pui un OB. si poti zice mamei tale sa te duca la un ginecolog ca sa vada ca nu s-a intamplat cum a crezut ea happy
Bafta kiss

| raluca18 a răspuns:

Daca asa parinti ai este un pic ...incearca sa fii indiferenta sa nu asculti ce vb altii si nu ai dc sa te simti prost pentru ca tu stii adv si asta e cel mai important

| Biutzu a răspuns:

Ce intamplare dar uite ce cred:vorbeste cu mama verisoarei ca sa o faca sa recunoasca o sa se simta prost dar nu va dura foarte mult dar ca sa nu pari nesimtit sustine-o daca zice cineva ceva zici si tu ce sa zic mare chestie cui nu i-sa mai intamplat. sper sa te fi ajutat daca e bine funda.

| Rapture a răspuns:

Mai nou, e o rusine sa porti OB-uri?
P.S: Interesant subiect de barfa oricum... straight face

| alina0 a răspuns:

Partea buna este ca tu poti dovedi acest lucru(faptul ca nu tu ti l-ai pus) ia-o pe mama ta si mergeti la un ginecolog si atunci isi vor da seama ca au gresit.Incearca sa le spui ca nu ai fost tu ca nu era al tau ca de ce nu au incredere in tine? Du-te la verisoara ta i spune-i ca e o fapta josnica ceea ce a facut si ca Dumnezeu o va face la un moment dat sa plateasca ...Stii proverbul"minciuna are picioare scurte"... Spune-i ca la un moment dat se va afla adevarul si tot ea va pierde. Spune-i ca cum a indraznit sa-i faca asa ceva unei rude de ai ei cum a putut sa taca si sa te faca pe tine sa treci prin acele umilinte si barfe care se spuneau pe la spatele tau!
Eu iti doresc mult succes!
FUNDITA?:O3

| candyman_1746 a răspuns:

Asta te doare pe tine? laughing Lasa-i sa barfeasacawinking esti cunoscuta!

In caminele stutentesti gasesti peste tot ob, aripioare, si prezervative asa ca...

| Keshaaa a răspuns:

Frate, este un OBBBBBB!
Si virginele folosesc Ob-uri! Ob-0ul nu are marimea unei...ca sa te desvirgineze.

| aleebuditza a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie.si sincer cel mai bine este sa le spui ca in ziua in care verisoara tha a lasat obul acolo tu nu erai pe stop ci ea era deci nu esti thu de vina si-o s-a rezolvat Succes!winkingwinkingbig grinbig grinD