| denisaa_3658 a întrebat:

Il iubesc sad dar are prietena de 1 an si cevasad si el tine la mine.s-ar putea sa se desparta de prietena lui pentru. mine?straight face sunt 7 ani diferenta intre noi sad [funda]

8 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Atunci nu il iubesti, il vrei pentru tine... Daca l-ai iubi cu adevarat ai accepta situatia si te-ai bucura ca e fericit, mai ales daca zici ca si el tine la tine.

| DEBrown a răspuns:

Logic ca nu. Omg girl, get a life.

| Jigsaw a răspuns:

7 ani intre voi?
Clar.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Daca are prietena de un an si ceva si INCA nu s-a despartit de ea pentru tine nu cred ca din partea lui e ceva serios.trebuia sa o faca demult timp chestia asta daca chiar vrea ceva serios cu tine.
Si sa ai grija cum pe ea ar lasa-o pentru tine, asa poate sa faca pe viitor cu tine.sa te lase pentru alta! Ai grija cum faci eu zic sa nu grabesti lucurile daca e un om serios lasa-l sa faca el primul pasu asta >big grin

| alexanelly a răspuns:

Hmmmmmmmm...e dificil in situatzii din astea, am patit si eu asa cu un tip si crede-ma e ff complicat.Este posibil sa se desparta de ea daca nu se intzeleg.si sa se gandeasca la tine, nu este o diferenta foarte mare de varsta daca tine la tine.Insa este posibil sa vada in tine doar un fel de jucarie, de modalitate prin care sa se relaxeze de prietena lui.Cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el ce are de gand, daca vrea sa stea cu iubita lui.In cazul meu el s-a despartzit, iubita lui a plecat in Italia si eu si cu el nu ne-am combinat, cu toate ca ieseam cu el de 2 -3 ori p saptamana timp d 5-6 luni. Sper ca tu sa ai o situatzie mult mai fericita ca a mea. Pupici

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

NU TE BAGA IN RELATIILE ALTORA sau inseamna ca esti curva daca il faci sa se desparta de saraca fata pentru tine vezi-ti de viata ta fetito

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
In primul rand esti o nesimtita! Tu crezi ca acel baiat se va desparti de prietena lui pe care o iubeste foarte mult(presupun)daca e cu ea de un an si jumatate, numai ca sa fie cu tine? Dupa cum ai scris in intrebare. doar tine la tine.probabil ca la o amica.Asa ca iti dau un sfat:Nu mai te uita la baietii care au prietene.Tie ti-ar conveni ca o fata sa zica, ca prietenul tau te lasa pentru ea?

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Esti o carpa nesimtita