| Cryssa_2654 a întrebat:

Am o problema si as dori sa ma ajutati: Am un prieten pe care il iubesc foarte mult dar, si el pe mine. Insa lui ii este foarte mila sa se desparta de cealalta prietena a lui de frica sa nu se omoare. Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ei se omoara...asta e minte de copil...nu se omoara nimic sa ii explice ca nu mai tine la ea si gata, o sa ii treaca in scurt timp, astea sunt vrajeli ca vai de mine daca ma lasi ma omor. aberatii

| αℓє a răspuns:

Buna Criis! happy
CHiar asa? Sa se omoare?
Situatie dificila.
Daca chiar te iubeste va face un efort sa se desparta.
Incearca sa vorbesti cu Prietena lui. Explica-i ca exista si alti baieti.Nu e singurul.

| Ananas2 a răspuns:

Pai spune-i sa se poarte mai ciudat sa o faca sa se desparta de el.
fundita? puppy dog eyes

| OverTheSun a răspuns:

Sa il ajuti sa ii explice prietenei sale ce se intampla.Cu grija, cuvintele nu trebuiesc spuse ala-n-dala.