| CasianaRaluca a întrebat:

Buna ziua sad.Nu mai pot sa suport.Eu sufar ca o proasta dar nu stiu ce sa mai fac sa nu sufar.Cu parintii mei nu pot vb despre asta.Eu iubesc un baiat iar el nu ma iubeste.Dar el isi bate joc de mine.S-a dat la mine si dupa atrage atentia altei fete si se uita daca ma uit la el cand le imbratiseaza sau pe pupa.El ma ranut foarte mult dar l-am ierdat de fiecare data ca si o proasta ce sunt.Nu mai pot sa sufar.Sa stau si sa ma gandesc numai la asta, sa plang si sa fiu trista.Ce sa fac? Ca nu mai stiu sad.El dupa cum vam zis se da la mine ca sunt o prietena buna ca ma iubeste si dupa se da la alte fete ca sa ma faca geloasa si sa sufar.Si asta nu e doar in capul meu fiindca si o prietena a zis asra.Ce sa fac? Nu mai pot nu mai suport! Si chiar daca imi face asta tot il iubesc ca o proasta! Va rog ajutati-ma cat mai repede sad!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti cam masochista, daca vezi ca nu merge vezi ti de treaba ta ca nu e ultimul baiat de pe lumea asta

| neutrino a răspuns:

Iubeste-l asa cum poti si stii tu, dar pe el trebuie sa-l lasi in pace.

| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti si tu un alt prieten si lasa-l pe ala pe care il iubesti in pmasii.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei să scapi de suferinţa dă-i gara!

Toţi ştim că nu dă 2 bani pe tine şi probabil că stă cu tine să nu se plictisească.

Nu ţi-a deschis nimeni ochii?

| grab a răspuns:

Uneori e mai bine sa tai raul din radacina si o sa vezi ca durerea aia e mai mica decat "infectia" ulterioara. nu te mai agata cu ghearele de ceva ce nu e corect si nici promitator. da-i pace sa isi vada de ale lui, sentimentele tale nu sunt de joaca. sau?!

| Quassaar a răspuns:

Băieții buni..."n-are" noroc...hehe. Asta-i viata. Depinde de tine daca vrei sa suferi in continuare sau sa îți găsești alt băiat care sa te aprecieze. Fii barbata si renunța la el..hehe. Succes!

| loveM a răspuns:

Uita-l! da-i pace! nu merita! nu vezi ca doar isi bate joc de tine?! sunt o multime de baieti pe lumea asta si tu stai si plangi dupa unul care doar isi bate joc. fii fata isteata si indeparteaza-te de el. e mai bine asa! happy

| ElectronicPieces a răspuns:

Mulți trecem prin asta. Capul sus si șterge orice e legat de el. Va trece..capul sus

| mleonte81 a răspuns:

Perfect logic sa suferi cand iubesti...