| Iana_5657 a întrebat:

Il iubesc dar el doar ma place ca o simpla prietena...credeti ca daca o sa ii spun ca nu imi mai pasa nu o sa il indepartez sau o sa se indragosteasca de mine?sad

3 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Noi nu cunoastem felul de a fi a acestei persoane, ca sa iti putem da un raspuns! Daca nici chiar tu nu sti, ce pretenti mai ai! (Epic Fail ) laughing

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Nu cred ca este o idee buna sa ii spui ca nu iti mai pasa de el. O sa zica"asa si?" sau el asta va gandi, sau poate o sa zica "a.nici ca prieten nu ma mai vrea" sau ceva de genustraight face. Cea mai buna solutie este sa nu ii mai zici nimic pe mess, sa nu il mai suni si daca va intalniti intamplator ii zici "buna". Dar daca vezi ca el nu iti zice nimic o saptamana poti sa ii zici buna, ce ai mai facut ca nu am mai vorbit de mult etc. Dar daca il ignori putin el se va gandi de ce nu il mai bagi in seama...Succeshappy

| ela_9708 a răspuns:

Krd ca ar trebui sa-l tratezi ca putina nepasare.asa krd o sa-i placa sh mai mult de tine:X