| КคTคLเภ a întrebat:

Ce sa fac ca sa se indragosteasca fata pe care o iubesc in mine?

Răspuns Câştigător
| Luannah a răspuns:

Asta se intampla de la sine nu ai cum s-o faci, dar poti sa AJUTI la indragostirea eilaughingTrebuie sa-i starnesti curiozitatea maxima si sa-i fi un bun amic, sa vina ea la tine cand e trista si sa vorbeasca cu tine.Fi pe placul ei.Nu cer acum sa-ti schimbi toata infatisarea, dar si fizicul atrage mult, oricat ar zice ea poate ca: fizicul nu conteaza.winking

3 răspunsuri:
| grapeFruit09 a răspuns:

Fii indiferent, iti zic-merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza intrebarea sit e ajut cu mare placere.

| CristianV a răspuns:

Fa-i un cadou frumos si intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc. Daca nu merge spune-i ca o iubesti si intreab-o daca vrea sa fie cu tine.