| 123_6738 a întrebat:

Hello! Credeti ca o pot face sa se indragosteasca de mine daca sunt mai nepasator sau sa fim prieteni sa o ajut in orice? Eu sunt indragostit de ea dar cand ii spun ca o iubesc imi spune de altii cu care sa se combine. Mersi mersi

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Prietene Sfatul meu este sa o parasesti Crede ma este mai bine asa! Cred ca amandoi sunte ti la o varsa destul de frageda asa ca de ce sa nu fi fericit linga cineva care sa te aprecieze Pentru Dragostea careia eu porti in suflet! Deci eu cred ca acea fata nu te merita deloc! Asa Sfatul meu este Next girls Ok?!

| DarknessAngel a răspuns:

Pai,nu mai fi asa de nepasator sa vada ca iti pasa de ea,ajut-o,consoleaz-o cand e trista si poate se va apropia de tine. Depinde si de tipul de fata de care te-ai indragostit si bineinteles depinde si de atitudinea, comportamentul si stilul tau de viata. happy Nu orice fata se potriveste cu orice baiat, tine minte asta!