| babygyrl a întrebat:

Il iubesc enorm... dar imi e frica ca se impaca cu fosta. S-au despartit acum o luna...eu vb in fiecare zi cu el, ne intelegem super bine. toate bune. El zice ca a inceput sa tina la mine. Ne cunoastem de mult timp si ne-am inteles mereu bine nu am putut fi impreuna din cauza alor mei ca nu ieseam sa ne vedem. Acum am incepu sa ne intalnim mai des. diferenta intre noi e de 7 ani dar asta nu e o problema.pentru ca am facut multe impreuna si inca mai avem multe de facut. Il ajut mereu cu ce pot si cand are nevoie. Ce sa fac sa il cuceresc si sa nu se impace cu fosta?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ti a zis ca a inceput sa tina la tine nu stiu de ce crezi ca se va impaca cu fosta, asteapta si vei vedea ca totu va fi in favoarea ta

| anonima97 a răspuns:

Of/ fi atenta,actioneaza, eram la fel ca tine dar nu am facut nimic am asteptat, si l.am pierdut pe veci.s.a dus pe cealalta lumesad.nu fi ca mine,daca a inceput sa tina la tine, fa-ti curaj si spune-i clar ca ti la el. daca nu poti sa ii spui, sarutal. daca te refuza zi ca iti pare rau si ca vrei sa ramaneti prieteni ca inainte.nu rata sansa pana mai poti

| babygyrl explică:

Am trecut demult de faza cu ''a te culca cu el''...si nu a fost sa uite sau sa ma lase...si asta a fost acum una an

| johnyboy a răspuns:

Tipic...vezi c-o sa te fu*ta si o sa te lase.clasic, am facut si eu d'asteatongue

| YourSweetAngel a răspuns:

Boii fata ii u 7 ani mai mare ca tine` lasa`l sa se impace cu fosta ca dc o sa fie cu tine` o sa fie numa sa`si bata joc si o fi zis ca tine la tine` dar poate nu e refera in sensu` ala poate ca so referit ca tine la tine` ca la amica, o sora da in nici un caz ca la o iubita dc ii cu 7 ani mai mare ca tine:o

| BlueOctober a răspuns:

Iti spun foarte sincer:nu are rost momentan u acum esti ca un calmant pentru masea te foloseste atat cat il doare. dupa asta nu o sa te mai foloseasca adica o sa se impace cu fosta si tu o sa ramai in sertarul cu "pastile" e numai numai decizia ta dar crede-ma o sa regreti aceasta relatie.Bafta in continuare meriti ceva mai bun