| vikka_3959 a întrebat:

Il iubesc oare el la fel ma iubeste

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Lucrul acesta numai tu îl poți ști. Dacă nici măcar tu nu îl știi, noi de unde să știm? Întreabă-l!
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Ai 2 posibilităţi de a află:
1)Îl întrebi.
2)După comportamentul sau.
Baftă!

| Pandicorn123 a răspuns:

Trebuie sa ne dai mai multe detalii despre baiatul care-ti place dar in fine. vezi cum se comporta cu tine. cum te priveste si cum iti vorbste. cere-i si tu id-ul de mess si nr de tel. sau ultima incercare intreaba-l intr-un loc mai ferit de lume daca simte ceva pentru tine daca zice da spune-i si u ca il placi dar alegeti cuvintele cum trebuie. daca spune nu nu te mai baga si sa nu ii spui ca il placi altfel te va badjocori. succes! funda?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mi-am luat globul de cristal din dulap, am pus intrebarea asta si a inceput sa rada...
E un semn...

| Jigsaw a răspuns:

Pai 100% o sa afli pe TPU.

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai, ai mai multe modalitati de a afla.
1. Intreaba-ldaca esti destul de curajoasa
2. Urmareste-i comportamentul si iti vei da seama.
3. Incearca sa vorbesti cu el si fa-l sa inteleaga ca il placi, fii atenta la reactia lui si iti vei da seama daca teiubeste.
Potis a iti dai seama ca te place sau nu dupa cum vorbeste sau te priveste si dupa cum se comporta cu tine.

Iubirea e ceva mare, prima data trebuie sa placi o persoana, apoi sa o cunosti ca sa ajungi sa o iubesti cu adevarat.

Succes

| Mihaela111 a răspuns:

Ce suntem noi? clarvazatori?

Răspuns utilizator avertizat