| cerealaGrana a întrebat:

Imi iubesc prietenul enorm. sad oare el stie? sau el ma iubeste atat de mult?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Iti poti da seama prin mai multe feluri...Tu din comportamentul lui ce crezi? Te iubeste atat de mult sau nu? Stii, uneori daca ii spui unei persoane ca o iubesti poate ca nu te crede, dar daca ii si demonstrezi asta, te va crede cu siguranta si va ajunge sa te iubeasca la fel de mult daca stie sa aprecieze asta.
Cand mai iesiti afara, spune-i ca ai sa ii zici ceva important, spune-i ca-l iubesti dar ca ai impresia ca el n-o face atat de mult [sau deloc]. Uita-te in ochii lui si vezi cum reactioneaza, atunci iti vei da seama daca te iubeste sau nu.

4 răspunsuri:
| Lolo_3214 a răspuns:

Discuta despre asta cu el si asa scapi de nelamuriri!big grin

| cerealaGrana explică (pentru Lolo_3214):

Am discutat. Ii spun asta incontinuu sad dar nu stiu daca ma crede sad. sau daca simte