| KatJolie a întrebat:

Il plac. el a zis ca nu...mai vrea sa auda de mine sad. nici macar nu am fost impreuna.am iesit o data.sad. ce faccccc crying

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti vezi de treaba ta ce te plangi viata trebuie sa o duci mai departe nu se opreste aici.

| Crisu a răspuns:

Buna! Trebuie sa te calmezi, sa dormi si maine incerci sa-ti distragi atentia de la el. Nu te mai gandi la asta. O sa dai peste alt baiat, nu tot timpul se intampla asa cum vrem noi, trebuie sa te obisnuiesti cu asta.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Depinde si ce i-ai facut. Cred totusi ca i-ai gresit cu ceva daca a spus ca nici nu mai vrea sa mai auda de tine. Daca tu te stii nevionovata e clar ca el e un mitocan si nu merita efortul. Oricum... Daca nu vrea, dragoste cu forta nu se poate.

| ELLSSA a răspuns:

Simplu,da-l uitarii!

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Treci peste! Nu e usor dar de ce sa te chinui cu cineva care nu te place? Nu e ultimul.capul sus!winking Vei gasi pe cineva mai bun ca elwinking

| BetterThanDrugs a răspuns:

Te resemneziiiwinking

| Maya_9911 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate.

| Anonim_7591 a răspuns:

Bunahappy
Uite TU trebuie sa te calmezi si sa te gandesti binehappy
In rimul rand cat de mult il placi daca este doar o ambitzie mai bine renunti dar daca este ceva serios si il placi mult eu te-as sfatui sa incerci sa-ti dai seama ce ai facut de l-ai suparat asa tare si sa lasi timpul sa treaca [depinde de situatie]

| piticaaa_1938 a răspuns:

Parerea mea. e ca trebuie sa il uiti. In aceeasi situatsie am fost si eu. nu cu mult timp in urma, tot din vina mea bineinteles. dar stii, e mai bine sa fi tu cea care zice asta. Sfat : UITA`L `! Nu are rost sa alergi dupa el. daca te vroia stia sa te tsina langa el!

| Blooo a răspuns:

Treci peste asta, sunt destui handralai, si daca il ignori poate va veni singur...

| Maryna_1397 a răspuns:

Stai linistita nu e doar al singurul baiat pentru tine de pe planeta astabig grin
O sa vezi la coltul strzi alt baiat chiar poate si mai bun ca asta'.