| jessicaaaaaaaa a întrebat:

Hey un baiat ma place si eu il plac putin dar nu stiu daca el rade de mine sau este sincer si nu prea stiu ce sa fac el imi tot spune ca vrea sa ne cunoastem mai bine dar nu stiu ce saspun ma puteti ajuta in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Daca il placi putin merita sa ii dai o sansa.happy adica fiecare merita cate o sansa. si tu ti'ai dori o sansa daca ai fi in locul lui. daca nu stii daca isi bate joc de tine sau nu, poti sa nu mergi doar tu cu el, poti chema si pe o prietena de a ta, si pe urma sa ii ceri parerea daca i se pare ca isi bate joc sau daca te place. sper ca ti'am fost de ajutor.happy funda?happy

| jessicaaaaaaaa explică (pentru kiddo3mâncaţiaş):

Mersi mult pentru asta asa o sa fac

1 răspuns: