| Piticuuu a întrebat:

Il urasc! nu il suport! niciodata nu l-am placut! ii detest aroganta! Urasc ideea ca ma place! Dar uneori am accese cand cred ca tin la el, dar cand vine vb de el prima reactie aproape ca un reflex ma enervez. dar ma si gandesc la el.cum ca se muta am accesele alea... dar nu stiu! nu vreau sa il plac. vreau sa il urasc! nu mi-a facut nimic, dar nu suport ideea asta...stiu ca sunt egoista dar credeti-ma nici eu nu stiu ce simt

2 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce e asa greu sa renunti la o persoana si sa o uiti. Da-o incolo de iubire, daca iti da motive sa vrei sa il uiti, pai asa faci.Motiveaza-te singura. Tare slabe mai sunteti. De ce nu incerci pur si simplu sa nu mai vorbesti cu el, sa nu te mai gandesti la el, ocupa-ti timpul cu altceva, iesi cu prietenii tai, cunoaste oameni noi, fa-ti un hobby, practica un sport, citeste.Se gaseste ce sa faci! Suferi putin la inceput, dar se merita daca asta iti doresti cu adevarat, sa il uiti.

| Piticuuu explică:

Hooolaughing)NU e iubiree nu imi face nimic...nu insinuano talkingnu vb cu el nu ma gandesc la el(uneori).ai incurcat rau povestile.mie nu imi place de el/ sau m-a respins sau din asteastraight face