| devoleenabosss a întrebat:

Am o problemă de câteva luni..Deci am o stare de nervozitate aproape tot timpul, ma enervez foarte usor din orice și câteodată accese de plâns. Chiar și acasă și la școală, ma enervez aproape din orice mărunțiș și apoi am accese de plâns. Vreau sa scap de starea asta de nervozitate și nu știu ce să fac..Va rog să-mi dați niște sfaturi!

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un psiholog.

| Sonia822 a răspuns:

Pai ai niste probleme nerezolvata. Fa-ti o introspectie. Vezi pe cine esti nervos cel mai tare si care e posibilul motiv. Apioi stai de vba cu persoana si rezolva-ti problma, sau cauta o cale, un compromuis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sună a depresie. Ce vârstă ai? Prin ce treci? Vrei să povestești?

| devoleenabosss explică (pentru anonim_4396):

Am 14 ani și nu trec prin lucruri grele. Adică am o viață cât se poate de ușoară dar nu știu de ce ma enervez din cele mai mici lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcăți nervii pe o pernă sau joacă un joc video cu bătăi.