| lavy_2143 a întrebat:

Ima place de un tip care e cu 6 ani mai mare ca mine.Ma priveste tot timpul imi zambeste vorbeste frumos cu mine chestii de astea. Un prieten mi-a zis ca ma place dar nu stiu ce sa fac. Voi ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

Pai sincer nu stiu ce varsa ai nici tu si nici el.Nu sunt sigur poate te simpatizeaza pentru ca vede in tine o copila draguta sau poate ca te place el stie lucrul asta mai bine ca noi toti. Dragostea nu are varsta cunosc baieti de 21 sau chiar mai mult care si-au facut prietene de 13-14 ani sunt ciudat dar nah e o vorba daca o iei de mica o cresti si sti ca ramane a ta happy.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tu esti minora si el e adult mai bine nu te lua dupa el, fi mai desteapta si nu te baga cu o persoana majora intr-o relatie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Doar pentru ca te priveste si iti vorbeste ca un om civilizat nu inseamna ca te place, ci ca se comporta ca un om normal, cu un IQ in limite legale!

Dupa cum arati nu iti dau mai mult de 10-12 ani, deci laasa indragosteala si invata!

6 ani diferenta la varsta asta (el avand vreo 17-18 ani ) nu este deloc binevenita!

| eurynomus a răspuns:

Cati ani ai?

| gabytza387 a răspuns:

Cati ani ai ?

| Jolie19 a răspuns:

Depinde daca ii adevarat ca ii place de tine.Eu zic sal il intrebi.