| Marius22222222222 a întrebat:

Ascultam muzica la casti si auzeam doar intr-o casca. Cand am mutat casca cu care nu auzeam, se auzea. Cu alte cuvinte cu o ureche nu aud deloc. Sunt ft speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HeeVTM a răspuns:

Salut. Am avut si eu aceasta problema, nu trebuie sa te sperii, daca poti sa te duci sa cumperi/sa dai comanda de niste lumanari de ureche pentru extragerea mizeriei din ureche. Ai folosit ceva betigase de ureche inainte?

| Marius22222222222 explică (pentru HeeVTM):

Da. Dar efectiv nu aud cu ea

| HeeVTM a răspuns (pentru Marius22222222222):

Posibil sa fie un dop de ceara, sau poate si mai grav este perforat timpanul. Curge ceva sange?

| Marius22222222222 explică (pentru HeeVTM):

Nu curge nimic

8 răspunsuri:
| RandomPie113 a răspuns:

Salut se numeste otita boala ta este ireversibila deci ssalut urcehe

| Marius22222222222 explică (pentru RandomPie113):

Ce ai ba? Otita se vindeca. Inafara ca la Otita te doare. Pe mine nu ma doare

| Moti452 a răspuns:

Poate fi doar pozitia castilor...incearca sa acoperi urechea cu care auzi si dupa zi ceva... Iti dai seama usor.

| Marius22222222222 explică (pentru Moti452):

Nu. Si la telefon daca vb tot Asa cu urechea stanga nu aud. Sau la TV etc

| Moti452 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Viziteaza un doctor de specialitate.