| And123t a întrebat:

Cum imi repar casca de la telefon? Ascultam muzica si dintr-o parte nu se mai auzea. Ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se poate repara, o arunci si cumperi alta pa.

| LawlietL886 a răspuns:

Nu ai cum să le repari tu singur. Cel mai simplu e să-ți cumperi altele.

| Dan_Daniel_2001 a răspuns:

Problema poate sa fie de la mufa telefonului.Am patit asa cu multe casti, trebuie cumva miscata acea mufa. Daca nu merge nu prea cred ca ai ce le face, decat sa iti cumperi altele.

| Deni2468 a răspuns:

Nu ai ce să îi mai faci.S-a rupt un fir.Și mie mi s-a întâmplat de multe ori.Trebuie să îți cumperi altele.