| FocuS2 a întrebat:

Buna seara TPU. Am cumpărat acum 3 luni o pereche de căști Philips din altex si baiati de acolo mi au zis ca am 6 luni garanție. Astăzi ascultăm muzică liniștit și o cască nu se mai auzea. Daca le duc în garanție, mi le primește? Dau Funda! O seara buna!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt obligati sa le repare in garantie, bineinteles daca defectiunea nu este din vina ta.

| FocuS2 explică:

Nu merg, am încercat. M-am jucat puțin la mufa si acolo e cauza.

| Slăvescu_Theo_2001 a răspuns:

Pai e logic ca le primeste.Dar incearca si cu alt telefon sau mp3, iar daca la alte aparate d-astea merge da-i un restart la telefon.Bafta!