| DianaPopa15 a întrebat:

Îmi da semnale ca ma vrea dar nu acționează.

De câteva săptămâni ies cu un tip, atracția dintre noi a fost irezistibila, am ieșit la suc, am povestit și s-a întâmplat chiar ceva mai mult intre noi... Inițial am crezut ca se va termina acolo povestea dar el m-a cautat în continuare sa ne întâlnim. As vrea sa fiu mai directa cu el sa vad ce vrea de fapt de la mine. Dar ceea ce m-a pus pe gânduri în ultimele mesaje îmi scria ca sunt o femeie foarte interesanta și atrăgătoare și cu siguranță am mai multe de oferit decât el... Ce părere aveți? Oare l-am atras mai mult decât fizic?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mesajul a sunat ceva de genul "esti interesanta si atragatoare dar nu vreau altceva decat sex. Asta pot sa iti ofer eu". Te vrea doar in pat. Ce semnale astepti de la el? Tu chiar te astepti la o relatie serioasa din moment ce te culci cu el de la primele intalniri?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este colegul care umbla numai dupa sex cu beneficii?

| sofisis a răspuns:

Tot cu asta ai ramas? Crede-ma, cand un barbat chiar te vrea, nu exista dubii. Cel din povestea ta te vrea doar de rezerva.

| timidu89 a răspuns:

Sa nu fie impotent laughing) Daca ai iesit de cateva ori si nu a propus sau incercat nimic, nu ti se pare deloc straniu? Mie da!