| DianaPopa15 a întrebat:

Ce sa cred despre comportamentul lui?
am sa încerc sa fiu cât mai scurta, dar am nevoie de o părere sunt confuza.Acum 3 luni am cunoscut un băiat pe avion, am vorbit mult îmi trimitea mesaje poze, suntem de aceeași vârsta totul era ok. Zicea ca e interesat de mine ca le-a povestit prietenilor mamei lui despre mine și ba chiar avem o poza împreuna mi-a cerut sa fac poza cu el când ne-am despărțit la aeroport. Locuim la 2 ore distanță unul de altul eu in Germania el in Olanda și pentru ca voiam sa ne întâlnim el a încercat sa facă rost de mașina șefului însă fără succes. Asa ca m-am oferit eu sa merg încolo pentru ca eu am mașina iar el parea entuziasmat, însă cu o sapt înainte a avut probleme la lucru și in chirie pentru ca locuiește cu mai mulți a venit poliția acolo nu știu ce etc am încercat sa l încurajez De atunci tot mai rar vorbim și îmi scrie, i-am zis ce simteam intr o seara pentru ca și el îmi scria ca ma vrea și ca e interesat de mine apoi mi-a zis ca vrea sa mi spună toate lucrurile face to face si ca peste 3 sapt se întoarce in țara lui in Ungaria pentru ii se termina contractul si vrea sa vina in România sa ne întâlnim in Decembrie. Am rămas cu gândul la el As vrea să-l uit …

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

El este român?

| DianaPopa15 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, dar ce contează oameni suntem toți

| mihai69 a răspuns:

Uită-l, nu e ce crezi.

| nevermatch a răspuns:

Da-i block peste tot, pare un disperat, prea repede te-a umplut de poze si interes, o fi vazut acum ca nu obtine ce vrea si s-a linistit. Jet.

| DianaPopa15 explică (pentru nevermatch):

Da asa mi s-a părut la început și mie… cel puțin ceva interes avea de îmi scria atâta și noi de fapt am vorbit doar 2 ore in avion dar el deja părea super îndrăgostit.a fost ciudat. dar asta e, a fi găsit alta victima din moment ce nu ma mai caută.