| DianaPopa15 a întrebat:

Ma place sau se joaca?
Buna, de ceva timp ma întâlnesc cu un coleg de munca, m-a chemat la cafea și am început sa ieșim ca amici între timp ne-am plăcut și s-a întâmplat ceva mai mult între noi … eu eram convinsă ca după sex nu o sa ma mai caute sau o sa-și piardă interesul pentru mine, mi s-a părut ca el nu caută decât o aventura și nici eu nu căutam relație când s-a întâmplat, dar încep sa ma gândesc des la el, ne vedem la munca zilnic, el se poarta frumos și îmi scrie mesaje in privat ca arat bine, ce poza sexy am etc și nu știu ce sa cred. Poate ar trebui sa ma îndepărtez, mereu ma privește parca are o privire altfel, iar sexul nu a fost doar sex am simțit ca ii pasa de mine …nu as vrea sa-mi fac iluzii …

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai merg cateva ture sexuale dupa va luati ramas bun

| wildthing a răspuns:

Dar care ar fi semnele care-ti dau de inteles ca s-ar putea sa se joace?

| cuvant a răspuns:

Posibil sa fii fost o joaca pana ce ati facut sex. Se poate ca dupa sex sa fii simtit ceva diferit. Fii deschisa sa vezi daca ar merge relatia dintre voi. Incearca sa il cunosti mai bine

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca l-a interesat doar sexul cu tine si probabil nu a fost multumit de performanta ta in pat, odata ce nu te mai cauta.

| sofisis a răspuns:

Daca nu esti convinsa ca te vrea...atunci nu te vrea. Te tine prin zona pur si simplu dar atat. Sfatul meu este sa fii cat mai indiferenta fata de el. Te comporti prieteneste, cu bun simt...dar atat.

| gogugogugogu a răspuns:

Tu poti simti cel mai bine ce fel de om este, de aici nu pare nimic suspect.

| marin1988 a răspuns:

Comunicarea e cheia. Trebuie să știi ce-ți dorești tu în primul rând. Îți dorești o relație cu el sau nu? Dacă îl întrebi ce gânduri are, poate sunteți pe aceeași lungime de undă și vă potriviți și o să știi ce să faci în continuare.

| Gheorghe048 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, l-as intreba direct ce vrea de la tine, asta in 4 ochi, daca vrea o relatie cu tine, etc. Depinde si ce om e. Daca il stii ca e baiat bun, mai iesiti la o cafea si povestiti sincer ce simtiti unul pentru celalalt.