| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati cativa pasi cum sa cuceresti un baiat la o varsta de 12 ani (eu am 19 nu este o intrebare pentru mine)...va

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci corupere de minori, trezește-te!
Pa, pa.

| MMadalina a răspuns:

Ce persoana normala, ar vrea sa cucereasca un pusti de 12 ani?

| eXpreSSss a răspuns:

E cam aiurea situatia. tu avand 19 ani at trebuii sa stii cum sta treaba. Si la 12 ani? ce pot sa zic, daruiestei ultimul joc pe pc, dai o masina telighidata, ce va apucat pe toti frate de la 12 ani? La 12 ani (invatam sa ma leg la sireturi) glm. Pe bune acum...

| Demonull a răspuns:

Esti pedofila? :-s serios ce e cu intrebarea asta?

| Asyy a răspuns:

Poi...comportate frumos cu el, zambeste cand esti cu el, la oricare gluma pe care ti-o sopteste: razi, si Fi NATURALA!

| Udy_Roby_1998 a răspuns:

Este foarte simplu laughing cand nu iti place de o persoana anume iti este usor sa vb cu el/ea sa discuti orice etc. pentru ca nu simti nimic pentru acea persoana dar atunci cand incepi sa simti ceva parca nu te mai simti la fel atunci cand esti prin preajma acelei fiintei si daca ii spui cuiva va incepe sa te fac de ras in fata pers. de care iti place si de aceea cand iti place de cineva pe care cunosti nu trebuie sa spui la nimeni si trebuie sa te comporti cu cel/cea de care iti place cum nu ai simti nmic pentru el/ea si atunci incetul cu uncetul poate se va infiripa ceva dhappy(:p