| AlinutaPisicutza a întrebat:

Imi dati cativa pasi pentru a fi o fata serioasa si cool?(Funda)

2 răspunsuri:
| loveyouidiot a răspuns:

Incearca doar sa fi tu insati, sa nu-ti pese prea mult de parerea altora. Eu zic sa iei scoala in serios, dar sa te si distrezi in acelasi timp. Daca vrei ca lumea sa te placa zambeste tot timpul, fi prietenoasa si ai incredere in tine.

| Diiux a răspuns:

A fii cool inseamna a fii tu, si atata timp cat te simti bine in pielea ta si nu tii cont de parerea celorlalti te asigur ca te vei simtii mult mai bine.Nu exista o notiune sau o definitie la a fii cool, nu fa lucruri doar pentru "a fii cool" fa lucruri pentru ca asa le simti