| SkittlesS a întrebat:

Imi dati niste bancuri tari?\
Funda+Vot
StupiDream
scuze de categorie

5 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

Dragi parinti,
Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten. Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Ahmed zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure. Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.
Am invatat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Ahmed bine. Sa stiti ca merita! Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Ahmed a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Ahmed a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati. Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Ahmed ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Ahmed chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!
Va pup pe amandoi
Fiica voastra, Maria
……………….
PS. Tata, am glumit……… sunt la vecini, ma uit la TV.
Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA ROMANIA IN MINUTUL 90 DIN NOU!

| Sweet111 a răspuns:

Un iepure si un urs merg prin padure. se intalnesc cu o broasca care le spune ca le implineste fiecaruia 3 dorinte.
ursul: imi doresc ca toti ursii din padure sa fie femele mai putin eu!
sa implinit
iepurele: eu imi doresc o casca pentru motocicleta
se implineste
u:imi doresc ca toti ursii din padurea vecina sa fie femele
i:imi doresc o motocicleta
u:imi doresc ca toti ursii din lume sa fie femele mai putin eu
i:imi doresc ca ursul sa fie gay
funda? big grin

| Sweet111 a răspuns:

Mai stiu unu tare de tot laughing
Barbatul: In sfarsit. Am asteptat asta atata timp.
Femeia: Vrei sa plec?
Barbatul: Ai innebunit? Nici sa nu te gindesti la asta.
Femeia: Ma iubesti?
Barbatul: Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: M-ai inselat vreodata?
Barbatul: Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: Ai innebunit?
Femeia: Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: Da!
Femeia: Iubitule! si acum citeste de jos in sus!
rolling on the floor

| AndreiBv a răspuns:

Cele mai bune bancuri! Sunt incredibile si apar zilnic noi;) http://www.bancuri.biz/ funda?

| MaryahMaraia a răspuns:

"Un taran intra intr-un magazin fero-metal sa cumpere o broasca Yale. I se spune ca n-au asa ceva.
- Atunci, un lacat simplu, incearca taranul.
- N-avem.
- Atunci, macar un zavor...
- N-avem.
- Nici macar un foraibar n-aveti?
- N-avem.
- Atunci, ce mama dracului mai tineti magazinul asta deschis?
- N-avem lacat cu ce sa-l inchidem!"

"Un taran mergea cu caruta pe sosea. Un ciine incearca sa il depaseasca si, nereusind, ii spune:
- Bai tarane, ce mergi pe mijlocul drumului? Trage mai pe dreapta!
- Doamne, in viata mea n-am auzit ciine vorbind, zice taranul.
- Nici eu, completeaza calul"
Trimite pe e-mail
Trimite pe messenger
postat de Andreea_p
"Unu facea poze. Nevasta-sa vine in fuga la el. Se ineaca mama, repede...
Tipu' ridica neputincios din umeri:
- Imi pare rau, tocmai mi s-a terminat filmu' din aparat"

"Dragul meu, in curand vom fi trei...
- Asta e o veste buna! raspunse el sarutand-o
- Mama a obtinut divortul si va veni sa locuiasca cu noi..."
Trimite pe e-mail
Trimite pe messenger
postat de Andreea_p
"Intrebare la Radio Erevan:
- E adevarat ca prostia e ereditara?
- Domnule, nu-i frumos sa vorbesti urat despre parintii tai!"

"- Doctore, aici scrie ca trebuie sa iau pastilele astea in fiecare zi, tot restul vietii…Asa e?
- Da, asa am scris.
- Va trebui sa trec foarte des pe la farmacie inseamna…
- V-am dat eu un tub…e mai mult decat suficient."

"Cearta intre doi iubiti :
- Ma duc sa ma arunc pe fereastra.
- Stam la parter.
- Ma arunc de mai multe ori la rand…"

"Ana catre Manole:
- Ce faci?
- Un zid. Te bagi?"