| SkittlesS a întrebat:

Care este cel mai infricosator lucru care vi s-a intamplat?
(scuze de categorie e cea mai accesata)
Funda(daca povestiti) big grin
StupiDream

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeam cu masina si coboram o panta, in fata mea erau altii care cedau trecerea dar eu franasem si credeam ca fac accident cu cel din fata si cand am franat m-am oprit fix la 0.5 m fata de autoturismul care era in fata mea. Ce noroc am avut.

| UrsuletsulTau a răspuns:

Cand am jucat ScaryMaze si mi-a aparut pe tot ecranul fata aia cu killerjo si a tipat tare tare ca un monstru deala...mai aveam oleaca si faceam infartlaughing... sper ca fundita ca ti-am raspuns.pup:*