| oana1 a întrebat:

Imi doresc din tot sufletul sa l am pe prietenul meu la picioare. sa nu poata trai fara mine ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa fii sau sa pari dominanta. Ceea ce nu este bine intr-o relatie.Nu vreau sa te ajut in aceasta privinta.

24 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să ti le maseze?

| Geo17 a răspuns:

Copil copac!

| BlackheartQueen a răspuns:

Da-i doua pe spate si pune-i piedica apoi asigura-te ca nu se ridica de la podea.

| Pumba a răspuns:

La cat esti de urata, NO WAY!

| Raptorz a răspuns:

Doamne ce intrebari...
De ce nu intrebi cum sa-ti fie sluga...

| Azµre a răspuns:

Aha, clar ești prea egoistă.
Succes în ați găsi acel prieten... că ăsta nu va sta cu tine pentru concepția pe care o ai...

| h3r a răspuns:

Păi...îți iei cătușe și te legi cu el de mână. Te asigur că va avea nevoie de tine când va urina.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fai o vraja happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca e un disperat...atunci e usor sa il ai "la picioare".
Insa, daca iti doresti un astfel de prieten, o sa mori singura! :-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este imposibil. Daca as fi "el" si as stii ce vrei de la "mine" cred te-as bate.
Sa fim realisti nu poti tine pe cineva numai pentru tine. Esti cruda insasi cu tine. Ai o minte criminala...

| Xenya a răspuns:

De ce doresti sa il ai la picioare?

| KateMiddleton a răspuns:

Ai o dorinta rea, poate el simte asta si poate ar face-o dar...Trebuie sa te iubeasca enorm, dar dupa comportamentul tau fata de el nu o va face.

| NnDWtf a răspuns:

rolling on the floor))) pune-i o piedica. Asa ceva nu se va intampla, ba mai mult, tu o sa fii la picioarele lui dupa ce te culci cu el.
De fapt cred ca te-ai culcat deja cu el daca ai postat asta.

Răspuns utilizator avertizat
| RisenLight a răspuns:

Ai 2 variante si vorbesc serios : ori icerci sa iti scchimbi atitudinea si vei mai avea o relatie : kill yourself happy...o zi buna big grin

| 22SWAG22 a răspuns:

Ma sperii...

| dru1darius a răspuns:

Poti sa faci treaba asta, iti trebuie numa cateva lucruri:
-un tv mare, internet, niste console de jocuri, bere, kebab-shaorma, si macar odata pe zi un blow-job
Daca nu-i place treaba asta, atunci vin eu cu draghappy

| Justrollin a răspuns:

Schimbă-ţi faţa

| DaSuntAnonima a răspuns:

Fa`i farmece

| Lovetolove a răspuns:

Te crezi regina Angliei sau?

| CulturistuCris a răspuns:

Amenintal cu un pistol cu apa

| GameFace a răspuns:

Da da stiu eu cum... sinucidete!

| xxraduxx a răspuns:

Vrei pe cineva la picioarele tale? Iati un caine.

| Gorea_Vasilica_1995 a răspuns:

Omoara-te in fata lui, si pina sa te ingroape va fi la picioarele tale... :*