| Lafiifa a întrebat:

Salut, mi-aș dori si eu sa ma puteți ajuta cu niste raspunsuri. Prietenul meu este din Maroc, ce pot face ca el sa poată veni in Romania?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lanseaza-i o invitatie.

| Lafiifa explică (pentru darrio2007):

Îmi puteți spune mai multe?

| darrio2007 a răspuns (pentru Lafiifa):

Sa obtina viza de la ambasada noastra din Maroc.

| Lafiifa explică (pentru darrio2007):

Ok mulțumesc mult

| darrio2007 a răspuns (pentru Lafiifa):

Pentru putin.

| Violleta2022 a răspuns:

Prietenul tau, trebuie sa-si ia viza de turist si bilet de avion, daca vrea sa vina sa te viziteze.
Viza de turist se ia de la Consulat /sau Ambasada Romaniei din Maroc.

| Lafiifa explică (pentru Violleta2022):

Doar atât?!

| Lafiifa explică (pentru Violleta2022):

Doar atât?!
Va mulțumesc mult!

| Danielachan a răspuns:

Stai sa ghices, nici macar nu l-ai vazut in viata reala, da el e iubitul tau?

| Lafiifa explică (pentru Danielachan):

Ce răutăcioasă sunteți, sa știți ca l-am întâlnit, văzut, cunoscut in viața reala. Nu este imaginar

| Lafiifa explică (pentru Danielachan):

Ce răutăcioasă sunteți, sa știți ca l-am întâlnit, văzut, cunoscut in viața reala. Nu este imaginar.
Si nu am spus iubit ci prieten

| Danielachan a răspuns (pentru Lafiifa):

Desigur laughing))

| Lafiifa explică (pentru Danielachan):

????

| Lafiifa explică (pentru Lafiifa):

?

| Saicoth a răspuns:

Îi spui sa vina in Romania