| Kim002 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste tutoriale care sa ma ajute sa imi cresc masa musculara la picioare? multumesc :*
funda happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

- genuflexiuni cu haltera pe umeri
- impins la presa
- fandari
- extensii + flexii ale picioarelor

4 răspunsuri:
| Catecrs a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te apuci de sala, workout la picioare dar si restul ca sa nu iasa vreo diferentiere, si pentru rezultate mai bune incarca si niste creatina pentru a elimina tesutul adipos. Mult noroc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Catecrs):

Creatina? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Catecrs):

Eu cred ca tu nu ai citit ce-ai dat copy/paste.

UNDE scrie in articol ca e folosita pentru a elimina tesutul adipos? Creatina nu are treaba cu asa ceva mah laughing

O confunzi cu CARNITINA