| TIb a întrebat:

Imi doresc mult sa fiu cu o fata pe care o plac. Inainte vorbeam mult cu ea si ne intelegeam bine, dar de cateva zile nu prea mai vorbim. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Cand o fata a fost prietena cu un baiat, apoi se retrage, e semn clar ca prietenia ei s-a transformat in dragoste fata de acel baiat, si acela esti tu. Fa pasul decisiv!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa reiei legatura. Daca te impacai foarte bine cu ea, asta va fi usor.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pai daca o placi de ce nu o intrebi? Poate si ea te place.winkingNu ai nimic de pierdut, poate dorar de castigat o frumoasa poveste de dragoste.winking

| andrasylva a răspuns:

Nu uita ca atunci cand ne dorim cu adevarat sa obtinem ceva ...acel ceva in final devine realitate...numai ca pentru asta trebuie sa luptam si sa facem chiar si sacrificii.