| TIb a întrebat:

Daca vorbeam mult cu o fata ne intelegeam destul de bine, dar de cateva zile ea nu ma mai baga in seama, inseamna ca ma place? Sa o intreb daca ma place?

5 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Ti-am raspuns si mai devreme. Cel mai bine e sa o intrebi, nu ai ce pierde.nu mai sta pe ganduri!
Bafta!

| m4them4tic a răspuns:

Mrrry ti-a dat cea mai buna ideebig grin
e foarte posibil sa iti zica "da", asta e bine, dar e iarasi foarte posibil sa zica "nu", dar sa nu fie asa.Multe fete nu recunosc cand sunt intrebatabig grin, dar daca zici ca o cunosti destul de bine, atunci nu iti va fi foarte dificil sa iti dai seama daca e adevarat sau nu.

| mrrry a răspuns:

Pai dk zice nu asta e ii zici ca asa ti a zis o pers si tu voiai sa ii demonstrezi ca nu are dreptatetongue (o minciunik necesarabig grin)
iar dk zice da stii ce ai d facut(:*sper ca te am ajutat)

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu o stresa prea mult. Vorbeste cu ea ca sa afli daca simte ceva pentru tine.

| TIb explică:

As vrea mult sa o intreb, dar ma tem sa nu stric si prietenia dintre noi daca ea zice nu...