| Valentina00 a întrebat:

Imi e foarte dor de iubitul meu si trebuie sa astept inca 7 zile pana il vad sad ce sa fac sa treaca timpul mai repede?
Nu vreau sa ma luati la misto, mersi happy

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce trist, asa obsedata esti de el? nu esti in stare sa te descurci singura sa ai o ocupatie decat sa numeri orele pana vine iubi? halel maica sfanta

| RAY a răspuns:

Sa-ti amintesti fiecare zi din trecut asa sigur trece, alta data inregistreaza-te video cu el, sincer nu sunt rau dar iti faci rau la varsta ta ai nevoie de asa ceva? sper ca nu-i relatie la distanta?

| neutrino a răspuns:

Mutumeste-te cu gandul ca atunci cand va veni va incerca din toate puterile sa te satisfaca total, si sa ramai asa si cand va pleca iarasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fie că faci ceva sau nu, timpul tot trece. puțină răbdare happy

| aCek1ng a răspuns:

Creaza-ti o activitatea care sa iti distraga atentia si ai sa vezi ce repede va trece timpul.

| Understandworld a răspuns:

Încearcă :"pixwords" laughing, sau petrece mai mult timp cu ai tăi, făcând sport ascultând muzica :* te destinde, pe mine m a ajutat. Am fost în situația ta, dar mi a făcut surpriza de a veni mai repede. Nu lua în considerare răspunsurile negative sunt tot felul de oameni aici :*. Sa va tina mult sper sa te ajute :*.

| Ionutploae a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatiewinking
Apuca-te de un joc
..deseneaza...fa ce-ti place