| Andreea333333 a întrebat:

Imi e frica sa nu pierd persoanele dragi fara sa vreau. Nu vreau sa le indepartez. Insa simt ca uneori trebuie sa ma indepartez de ceilalti. Resping majoritatea baietilor care vor sa interactioneze cu mine, mai ales atunci cand vad ca ei vor sa fim mai mult decat prieteni. Nu stiu ce simt pentru nimeni, sunt confuza in legatura atat cu sentimetele si iubirea, cat si cu ce vreau eu de fapt. Nu mai am incredere in niciun baiat, chiar daca ma simt atrasa de el, peste putin timp ma schimb radical (legat de ceea ce simt cat si comportament)si tot asa revin si pleaca starile mele ciudate, si parca se intampla opusul a ceea ce vreau eu sau ar trebui.
Pareri?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comportamentul tau denota doar imaturitate!
Nu-i nimic, vei mai creste si vei invata cum sa capeti incredere in oameni, iar atunci cand te vei indragostii, vei reactiona diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a pãstra relatii bune cu baietii si oamenii in general, este bine sã te indepãrtezi putin dar dupã un timp sã te apropii câte putin mai mult ca data trecutã.
Alege din cei care iti respectã deciziile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si eu am trecut fix prin acelasi lucru, inca mai trec uneori....problema mea a avut ca fond mai multe dezamăgiri care au venit chiar din partea unor oameni dragi. La tine e vorba de ceva, de vreo problema din trecut? Sa stii ca de obicei oamenii vin si pleaca ....raman doar aceia care tin la tine, te iubesc si te accepta asa cum esti, iar cine vrea sa te cunoasca cu adevarat va avea răbdare sa te descopere.

Răspuns utilizator avertizat
| LuciToader1456 a răspuns:

Asculta daca vrei Daca vrei sa ai o relatie buna cu un baiat trebuie sa intelegi si sa nu ai multe stari daste ciudate fi tu insuti zic eu mereu merge daca esti tu insusi isi urez noroc in viata si sa fi tu insusi
Adio