| Hanneloreeeee a întrebat:

Imi este rusine sa ma sarut cu iubitul meu. Imi este frica ca poate nu stiu. Imi puteti spune cum sa trec peste această frica, rusine si sa ma pot saruta cu el?

Răspuns Apreciat de Editori
| Hutzy95 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la asta, poti sa ii spui ca nu stii sa saruti, dar intr-un mod mai subtil, dar poti incerca, nici eu nu stiam sa sarut pana nu am avut prima iubita, mai greu e la inceput, dar dupa ce va lipiti buzele unul de celalalt totul vine de la sine

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa-i spui ca nu te pricepi ca sa stie sa te ia usor si eventual sa-ti `explice`.

| dd17 a răspuns:

Cum il poti numi iubit daca nici macar nu v ati sarutat?

| euveverita a răspuns:

Asa încep toate si apoi se sărută cu toti!?