| jucatoorul a întrebat:

imi poate da cineva un tutorial sau ceva de genul pe net ca sa stiu si eu cum se saruta o fata ca am o iubita si tot imi spune sa o sarut dar mi-e frica ca am sa gresesc sau sa fac ceva gresit. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Salut,
Îţi voi da copy-paste dintr-un alt răspuns al meu la o întrebare asemănătoare cu a ta :
''...În cazul în care nu ai experimentat încă primul sărut şi partenera ta nu ştie, ai 2 variante: ori nu îi spui nimic şi există o certitudine să nu îşi dea seama ori eşti sincer cu ea.
Lasă totul să se întâmple spontan,nu te grăbi, încearcă să nu mergi pe ideea ''Acum mă duc şi o sărut!''.
Nu uita să ai grijă la câteva aspecte cum ar fi să ai grijă la respiraţie, la excesul de salivă(nu o mânca cu totul din prima).
Totul vine de la sine...''
Uite şi linkul :
http://www.TPU.ro/......-sa-sarut/
Baftă şi numai bine!

2 răspunsuri:
| ralucutza12345 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un tutorial. incearca si o sa-ti dai seama atunci pe loc ce trebuie sa facihappy curaj! totul vine de la sine.