| Maria1678 a întrebat:

Buna! Sunt împreună cu iubitul meu de 2 luni. Problema e ca nu stiu sa sărut si mor de rusine. Gen doar ma sărută in fața blocului cand ma conduce acasa. Cum sa învăț si eu sa sărut?crying(

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce nu exersezi si tu cu o prietena?winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistita, cu timpul inveti fiind primul tau iubit nu ai experienta dar el ar trebui sa i ti arate sa te invete, ce varste aveti voi? Daca el are experienta mai multa ca tine cu fetele te va invata.

| Violleta2022 a răspuns:

Sarutul nu te invata nimeni sa-l faci, depinzad strict de cum il prefera partenerul cu care te saruti si il praticati impreuna.

| Emilian65 a răspuns:

Roaga-l pe iubitul tau sa te invete sa saruti si tu.

| anonimuIl a răspuns:

Închizi ochii și te prefaci că îți place.

| seth2016 a răspuns:

Dude, chestile astea se invata si se exerseaza in scoala. Ai lipsit de la activitatile extrascolare.

Uite aici un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=ZIR6hUgrv_U

| anonimuIl a răspuns (pentru seth2016):

În ce HAL a ajuns generația de azi să se uite și pe Youtube cum să învețe să sărute.

| XeniA33 a răspuns:

Asa am fost si eu cu primul iubit. Doar ma pupam pentru ca imi era rusine daca nu stiu saruta. La putin timp m-am despartit de el de teama. Dupa o perioada mai lunga am gasit pe altcineva, iar totul a venit de la sine. Nu ti fie teama, toate au un inceput, chiar daca nu o sa iasa cum sperai nu te panica. Poti faci chiar si o gluma pe tema ca nu stii saruta si sa te invete el. Iar daca face misto de tine sa stii ca e doar un fraier. Cu timpul o sa prinzi experienta