| tudorforyou a întrebat:

Imi explica si mie cineva cum se saruta? Vreau sa fiu cu o fata si nu vreau sa ma fac de rusine. Dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

De ce consideram oare ca ne facem de rusine daca nu stim sa sarutam. Acest lucru se invata in doi. In principiul cei doi trebuie sa aiba o pozitie cat mai apropiata avand grija sa iaba pozitia capului in X ca sa nu se loveasca. Nu trebuie sa fie sarut apasat si patimas si doar o atingere tandra a buzelor. Pe urma lucrurile vin de la sine. Bafta!

3 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

E tehnica mare, trebuie sa citesti vreo 3 carti, fiecare de vreo 500 pagini, apoi vei sti cum se face.

| DataScience a răspuns:

+ inca un volum optional de 300 de cuvinte pentru a fi sigur pe tine! Important e sa il tii in buzunar mereu cu tine si cand simti ca acel moment se apropie, ii spui fetei ca trebuie sa mergi pana la baie, iar in timpul asta tu recapitulezi toate capitolele pe care le-ai invatat( tine minte...nu le inveti...le recapitulezi!)
Bafta!

| didulica a răspuns:

Uite, eu sunt fata si am muuuulta experienta.Te duci la ea ii spui cele doua cuvinte,, magige'' TE IUBESC! te apopii o saruti si in acel timp o imbratiseri sau ii mangai parul...