| Admiraljoker a întrebat:

Îmi plac fetele si am dorința de a face sex cu ele și mă gândesc mai toata ziua la acest lucru happy Asta înseamnă că sunt obsedat sexual?

Răspuns Câştigător
| IonutLOL a răspuns:

Nu frate asta inseamna ca iti vin hormoni la cap no cap. O sa-ti treaca daca nu iti trece atunci da esti obsedat dar acum depinde si de cati ani ai sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E normal mann,si eu ma simteam asa la pubertate,dar,credeam sufletul conteaza, asa ca in loc sa merg la curve uni mi au spus sa ma cunosc cu unele asa ca asta am facut, si relati tampite online, du-te la o esorta, iubirea nu exista, e doar ipocrizie, minciuni, falscitate

| Admiraljoker explică (pentru RAY):

Sunt sasnse ca pe urmă sa inceteze aceste gânduri sexuale?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Superior a răspuns:

E normal. Nu stiu de ce, DAR E.
Unele femei-s proaste ca nu inteleg ca asa e construit barbatul.
Te duci la o fata, o bagi in seama si gata -> esti obsedat sexual, afemeiat, disperat, etc. Pai si cum dracu se vrea ca oamenii sa se cupleze?

| CIaudiu a răspuns:

Afemeiat si obsedat sexual.

| Paul754880338 a răspuns:

Esti o mica dar importanta piesa din marele mecanism de perpetuarea speciei. Aceasta dorinta au avut-o si bunicii tai, desi au trait vremuri grele, de neimaginat pentru noi azi. Dar, in ciuda vremurilor, tu existi astazi. La fel va fi si peste 50 de ani cu un nepot al tau si la fel a fost acum 100 de ani cu un strabunic al tau. Atractia sexuala este parte din codul nostru genetic si desi ne framanta si ne bulverseaza uneori ne asigura existenta peste secole.

| PaulCos a răspuns:

La fel e si bunicul meu? Ma intreb daca nu cumva...