| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac la nebunie buzele lui:*: si cum arata doar ca nu prea e genul meu, eu sunt mai cuminte el e bad boy(la caracter nu imi place). ce sa fac sa numai fiu innebunita dupa saruturile luilaughingtoata ziua m-as saruta cu el(doar atat, am limite)este doar un amic cu care mai stau la club cand ma duc

Răspuns Câştigător
| monique a răspuns:

Evita-l o perioada, si cauta pe cineva care sa merite iubirea ta. Nu irosi timpul caci iti va parea rau mai tarziu.

4 răspunsuri:
| Gabitsza a răspuns:

Este perfect asa. Daca o sa mearga bine relatia iti zic eu ca baietii rai se cumintesc cel mai repede.
Asa era si iubitul meu acum un an cand m-am cuplat cu el dar in scurt timp l-am cumintit usor usor.sau daca iti place asa lasa-l asa laughing. deci daca o sa il faci sa te placa el o sa isi schimbe comportamentul sigur si o sa devina cum iti place tiewinking. asa ca numai astepta si treci la treaba laughingwinking
Mult succes happytongue

| Tiby_4612 a răspuns:

o sa te insele cu mai multe, dupa ce o sa te foloseasca o sa se orienteze spre alta

| alinutza4a a răspuns:

Pai combinatia fata cuminte + bad boy mi se pare destul de ok. si din cate inteleg din mesajul tau nu pare sa te deranjeze prea tare ca e "bad boy". atat timp cat iti place sa te saruti cu el nu inteleg de ce nu ai face-o. apropo in timp ce esti in club uita'te poate gasesti/intalnesti un tip care se comporta pe gustul tau.bafta:*

| Akarisu a răspuns:

Eu zic sa il iubesti in continuare... i love bad boys!