| DiannaDi a întrebat:

Ce sa fac sa ma simt bine?crying cel mai frumos cadou pe ziua de azi era baiatul pe care il plac. dar el e acum prin club si se distreaza si eu stau suparatacrying ca nu stie ca-l plac...

9 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Incearca sa prinzi curaj si spune`i sau dai de inteles ca il placi... poate saptamana viitoare ve`ti fii impreuna la clubhappypana atunci incearca sa nu te mai gandesti la asta si cauta`ti o ocupatie sau cheama o prietena la tine va uitati la un film sau glumiti impreuna apoi un somn bine meritat dupa o zi lunga si plina happy
Sper ca ti-am putut fii de foloshappyBafta!

| Criiss16 a răspuns:

Păi ai putea să te uiţi la un film comedie, să ieşi cu prietenele tale în oraş, orice ce te face să uiţi de el. Sper că ţi-am fost de folos.
Salutări.happy

| iri a răspuns:

Si eu ma aflu in aceeasi situatie, doar ca el nu e in club ci pe mess. Stiu cum te simti... sigh
Incearca sa te aproprii de el, sa intri in vorba cu el. Tacand nu o sa rezolvi nimic sau daca nu incerci sa faci ceva. Eu asa fac de fiecare data, adica tac si nu ma aleg cu nimic niciodata... asta e daca nu am incredere in mine si nici tupeu.

| bogdand a răspuns:

Mergi in club dupa el. Daca poti daca nu da-i un sms!
El te place de fapt?
Cum sta treaba?

| Mony_4137 a răspuns:

Sa dai muzica la maximhappy Poate iti mai ridica moralulhappy

| anda1313 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Iti recomand o ciocolata calda, sau o cutie de inghetata si un film bun sau o discutie interesanta pe mess.

| Paris a răspuns:

Uite ma draguto, de aia ma enervez eu cand se pune o intrebare pentru ca nu stiu ce sa raspund din cauza ca voi nu dati detalii. Cati ani ai? daca ai intre 12-15, lasa placutul baietilor si pune mana sa inveti, ca sa ajungi undeva sus si nu sa stai sa tragi de vreun baiat ca sa te intretine happy Daca esti mai mare, am cam acelasi sfat, doar ca, daca nu te poti abtine, ai putea totusi sa ii aduci la cunostiinta sentimentele tale pentru el happy Eu una mi-as vedea de treaba, pana la urma fericirea apare exact cand nu te astepti, iar dragostea va veni la tine fara ca tu sa o cauti. happy I pup you:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate un vecinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa-ti curaj si spune-i ce simti ...si poate asa nu o sa mai planangi