| SudHop99 a întrebat:

Imi plac multe fete da...naemotiilea astea sunt devina am 11 ani si sunt din iasi si as vrea sa imi fac o prietena da nu am tupeu adica mie intr-un fel rusine sa ii spun ca o plac nu stiu daca ma place si in clasa va iesi scandal si o sa ma sece toti colegii din clasa ca plac pe o anumita fata. Daca puteti dati-mii o idee cum sa-mi stapanesc emotiile si ce s aii spun fetei.Si sa nu uitam funda:X
MrC

Răspuns Câştigător
| PufoseniePufoasa a răspuns:

Sunt de acord si eu sunt rusinoasa...incearca sa ii trimiti un biletel si saa ii spui ca o plaki... daca va dori sa fie cu tine.nu trebuie sa afle nimeni

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Vlade lasa naica fetele vezi-ti de scoala nu crezi ca esti cam mik?