| TheHelp a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si intru in clasa a-9-a. As vrea sa ma ajutati sunt o persoana foarte timida. Pana acum nu am avut nici o prietena si nici nu stie cum e. Mi-a placut de cateva fete dar mi-a fost rusine sa la spun! crying In plus de asta nu mai suport toti prieteni (colegii mei) se lauda ca ei au o relatie cu o anumita fata etc. Acum imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun ca o plac si in afara de asta e mai are si prieten. worried Va rog sa ma ajutati, dati-mi cateva sfaturi! P.S: nu stiu nici sa sarut! big grin cum e?! Va multumesc...am sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Offf complicattt dar o sa incerc laughing
Deci stai linistit nu esti nici prea mare pentru o relatie dar nici prea mic big grin
Incearca sa te apropii de acea fata arata-i ca o placi prin diferite moduri happy fi spontan big grin incearca sa lasi timiditatea deoparte esti la liceu ce mama naibii mai mult tupeuu pe tine ce o sa te faci fara tupeu?
P.S colegilor tai sa le spui sa te pupe undeva laughing) sunt numai retarzi daca nu apreciaza o persoana ca tine
Simte-te bineee omule esti SPECIAL si UNIC in felul tau
te cammmm :*

| TheHelp explică (pentru Charice):

Iti multumesc foarte mult pentru sfat! :*

| Charice a răspuns (pentru TheHelp):

Sa cresti mare :*