| bogdandat a întrebat:

Imi place o fata din clasa mea si mi-e rusine sa-i spun ca o plac n-am putere te rog dati-mi un raspuns

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Pana incepe scoala ai destul timp sa-ti faci curajhappy

| Măduuțaa a răspuns:

Neata laughing! Pai invit-o in oras, la un suc sau in parc, dar sa nu ii zici direct! Spune-i mai intai ca este simpatica si mai tarziu ca imi place de tine! Si ce cu atata rusine? Cand i-am zis lu' frate-miu ca e prost nu mi-a fost rusinehee hee. Succes!

| bogdandat explică (pentru Măduuțaa):

Dar nu stiu daca i ma place de asta ma tem

| Albãstriţaxx a răspuns:

Spune-i:
Heii...mi-e fost rusine sa-ti spun ce simt pentru tinee...te plac, si nu puteam sa mai scund asta sau ceva de genu si vezi daca ii place si ei de tine, daca nu, NU.

| Ro0oBerT a răspuns:

"Te rog dati-mi un raspuns"
Drace, lasa fetele sipune si tu mana pe carte.

| CastraveteMurat5 a răspuns:

Scrie-i un biletel
no sa aiba cum sa-l ignore
si scrie-i acolo ce simti